Schwarzkopf Essensity Color aktivačná emulzia 8,5% 28 Vol. (Activating Lotion) 1000 ml

6 ks skladom

Cena:8,74 €

Vaše cena:7,09 €Zľava: 19%

Aktivačná emulzia Schwarzkopf Professional Essensity Activating Lotion je určená pre miešanie s farbiacim krémom Schwarzkopf Professional Essensity Permanent Colour Cream.

8,5% - 28 Vol. - pre extra prírodné odtiene a zosvetlenie až o 3 stupne

Použitie::
Príprava farby: Pred aplikáciou nepoužívajte šampón. Farbiacu zmes aplikujte len na suché vlasy. Použite ochranné rukavice/dlhú fóliu.
Miešanie s aktivačným roztokom: Do permanentnej farby Essensity Permanent Colour pridajte vždy dvojnásobné množstvo Essensity Aktivačného roztoku (s jemne filtrovaným včelím voskom).
Miešací pomer: 1:2
Napr. 1 tuba farbiaceho krému (30 ml) + 60 ml Aktivačného roztoku. 1 tuba (30 ml) + 1 tuba (15 ml) + 90 ml Aktivačného roztoku.

Aktivační roztok:
Používajte 2,5% / 8 Vol. Pre jednoduché nanášenie farby alebo tmavší odfarbenie a max. 30% bielych vlasov. Používajte 5,5% / 18 Vol. pre až 100% prekrytie bielych vlasov a pre zosvetlenie až o 2 úrovne.
Používajte 8,5% / 28 Vol. pre odtiene prírodné a zosvetlenie o až 3 úrovne. Použite aktivátor 11,5% / 38 Vol. v kombinácii s odtieňmi (10-) pre zosvetlenie o 3-4 stupne.

Krytie bielych vlasov: Môžete dosiahnúť až 100% krytia bielych vlasov pomocou prírodných odtieňov do úrovne 9 v kombinácii s Essensity Aktivačným roztokom 5,5% / 18 Vol. V prípade módnych tónov dosiahnete najlepšie krytie pridaním 1 dielu prírodného odtieňu ku 2 dielom zvoleného módneho odtieňa. Pre husté a rezistentné typy vlasov používajte pr dosiahnutie perfektného krytia bielych vlasov odtieňov Prírodný+. V prípade potreby môžete dobu pôsobenia predĺžiť na 45 minút pre dosiahnutie 100% krytia bielych vlasov.

Aplikácia:
Prvé farbenie: Najprv aplikujte do dĺžok a na konce vlasov (10-15 minút). Potom aplikujte ku korienkom vlasov na ďalších 15-20 minút. Doba pôsobenia pre zosvetlenie odtieňov (10-): až 45 minút
Aplikácia na odrastené vlasy: Najprv aplikujte na oblasť korienkov vlasov (20 minút). Potom naneste novú zmes do stredných dĺžok a do koncov. Nechajte pôsobiť ďalších 10 minút.
Pre zosvetľujúce odtiene (10-) naneste ku korienkom vlasov (až 45 minút).
Pre najšetrnejšie pôsobenie farby sa nedoporučuje teplo. (Elektrické ohrievače urychľujú chemický proces a spôsobujú zbytočné energetické náklady.)

Oplachovanie: Po uplynutí doby pôsobenia umyte vlasy Essensity Šampónom pre farbené vlasy a dôkladne opláchnite. Prípravok Essensity Kondicionér pre farbené vlasy – napomáha chrániť farbené vlasy pred vyblednutím pre zdravý a lesklý vzhľad vlasov.

1000 ml
Typ vlasovFarbené vlasy, Jemné vlasy bez objemu, Nepoddajné vlasy, Pánske vlasy, Suché vlasy, Blond vlasy, Kučeravé vlasy, Poškodené vlasy, Problematická pokožka
Určené preŽeny, Muži

Hodnotenie

Pre zadanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Napíšte hodnotenie

Schwarzkopf Essensity Color aktivačná emulzia 8,5% 28 Vol. (Activating Lotion) 1000 ml

Schwarzkopf Essensity Color aktivačná emulzia 8,5% 28 Vol. (Activating Lotion) 1000 ml