Tangle Teezer Elite Mandarin Sweetie

Tento produkt už nie je dostupný

Cena:9,96 €

Vaše cena:7,93 €Zľava: 20%

Strážiť tento produkt

Prosím zadajte vaši emailovú adresu

Tangle Teezer, profesionálna kefa, funguje ako žiadna in8 kefa alebo hrebeň. Jeho štetiny sú špeciálne rozvrhnuté a majú ojedinelú schopnosť ohnúť sa nad zacuchaným miestom. Použitie je rýchle a jednoduché a tak kefovanie je naozaj príjemné, pretože konečne Vaše vlasy zostávajú tam, kde majú byť. Konečne sa do svojich vlasov môžete zamilovať.

Pevnejšie, zdravšie a žiarivejšie vlasy môžu byť Vaše, keď sa zbavíte vlasových zlozvykov. Všetky tie roky ťahania a trhania zamotaných uzlov z Vašich vlasov zlými kefami spôsobilo nezvratné zmeny vo vlasovej kutikule - bez toho ste o tom vedeli. Prirodzená obranyschopnosť vlasov je tak poškodená a preto sú viac náchylné k ďalšiemu poškodeniu, sú krehkejšie a tým pádom tiež stráca prirodzený tvar a objem. Lesk a žiarivosť sa vytratí a zostanú unavené a mdlé vlasy.

Vaša budúcnosť so zdravo vyzerajúcimi vlasy začína práve teraz. Vaše vlasy sa môžu stať skutočnou korunou krásy jednoduchým krokom - a to používaním Tangle Teezeru, profesionálneho kefy, zakaždým, keď si umývate vlasy. Tento jednoduchý krok zaručí koniec kolotoče zničených vlasov - množstvo vlasov v kefe po česaní Vám toho bude dôkazom.
Počas pravidelného používania sami uvidíte a ucítite zmenu. Prirodzená pevnosť, tvar a lesk sa vráti. Tangle Teezer sľubuje napravenie aj tých najzarytejších vlasových zločincov a pomáha im na ceste k náprave - a to bezbolestne. Stačí, keď viete ako na to.
Typ vlasovJemné vlasy bez objemu, Blond vlasy, Poškodené vlasy, Nepoddajné vlasy, Kučeravé vlasy, Problematická pokožka, Farbené vlasy, Zrelé vlasy, Suché vlasy
Určené preDeti, Ženy

Hodnotenie

Pre zadanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Napíšte hodnotenie

Tangle Teezer Elite Mandarin Sweetie

Tangle Teezer Elite Mandarin Sweetie

29 produktov v rovnakej kategórii