Tangle Teezer Compact Hello Kitty Candy Stripes kefa na vlasy

> 10 ks skladom

Cena:13,97 €

Vaše cena:9,52 €Zľava: 32%

Tangle Teezer - Compact
Hello Kitty Candy pruhovaná

Kompaktná verzia kefy Tangle Teezer má rovnaké skvelé vlastnosti ako jeho pôvodná podoba, navyše však štetinky chráni plastový kryt, nehrozí teda poškodenie. Celkovo je o niečo menšia - tým pádom aj skladnejšia. Proste ideálna na cesty. Tangle Teezer funguje ako žiadny iný hrebeň. Jeho štetiny sú špeciálne rozvrhnuté a majú ojedinelú schopnosť presne sa ohnúť nad zacuchaným miestom. Pri použití vlasy konečne zostávajú tam, kde majú byť.

Ťahanie a trhanie zamotaných vlasových uzlov zlými kefami spôsobuje nezvratné zmeny vo vlasovej kutikule - bez toho aby ste o tom vedeli. Prirodzená obranyschopnosť vlasov je poškodená, a preto sú krehkejšie a strácajú prirodzený tvar a objem. Lesk a žiarivosť sa vytratí. Nakoniec zostanú unavené a mdlé vlasy. Pri pravidelnom používaní uvidíte a ucítite zmenu. Prirodzená pevnosť, tvar a lesk sa navráti. A Tangle Teezer Compact predstavuje neodmysliteľnú pomoc na ceste k náprave.
Typ vlasovFarbené vlasy, Jemné vlasy bez objemu, Nepoddajné vlasy, Suché vlasy, Poškodené vlasy, Blond vlasy, Kučeravé vlasy, Problematická pokožka, Zrelé vlasy
Určené preŽeny, Deti

Hodnotenie

Pre zadanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Napíšte hodnotenie

Tangle Teezer Compact Hello Kitty Candy Stripes kefa na vlasy

Tangle Teezer Compact Hello Kitty Candy Stripes kefa na vlasy

30 produktov v rovnakej kategórii