Schwarzkopf Strait Styling Glatt 2 Narovnávač 82 +40 ml

6 ks skladom

Cena:12,43 €

Vaše cena:8,48 €Zľava: 32%

Prípravok pre narovnanie prirozene vlnitých farebných a póreznych vlasov. Strait Styling Glatt s inovačným aktívnym starostlivým komplexom je profesionálny vlasový narovnávač pre rovné vlasy na dlhú dobu. Vďaka svojmu zloženiu nielen vlasy rovná, ale sa o nich stará.

POSTUP: Postup narovnávania vlasov pomocou Scwarzkopf Strait Styling Glatt je veľmi podobný, ako pri trvalení vlasov, len vlasy nenatáčate na natáčky, ale rovnáte hrebeňom.
Na vlasy umyté uhladzujúcim šampónom BC Bonacure a nanesete Pre Styling. Pomocou hrebeňa vlasy natiahnite a podložte fóliou. Potom štetcom naneste preparačný roztok č.1 ( tuba 82ml ) a nechajte pôsobiť asi 10-20 minút (záleží na vlasoch ). Potom vlasy umyjte vodou a aplikujte ustaľovací roztok ( 2 x 40ml ) a nechajte pôsobiť ďalších 10 minút. Pri aplikácii ustalovača pomocou hrebeňa vlasy stále rovnajte a zároveň i ustalovač na vlasy rovnomerne roztierajte. Po 10 minútach vlasy opäť umyjte a aplikujte regeneračnú kúru Bonacure Total Repair Treatment a nechajte opäť pôsobiť až 10 minút. Pre konečnú úpravu použite OSIS Flatliner a pomocou guľatého hrebeňa, fénu alebo žehličky vlasy upravíte do požadovaného, krásne vyhladeného tvaru.

*LEN PRE PROFESIONÁLNE POUŽITIE*
Typ vlasovKučeravé vlasy
Určené preŽeny

Hodnotenie

Pre zadanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Napíšte hodnotenie

Schwarzkopf Strait Styling Glatt 2 Narovnávač 82 +40 ml

Schwarzkopf Strait Styling Glatt 2 Narovnávač 82 +40 ml

2 produktov v rovnakej kategórii