Božská na festival

Božská na festival

Sezóna letných festivalov je tu a na festivale je váš účes EXTRÉMNE dôležitý. Všetky chceme vyzerať ako bohémske múzy, a všetky tiež vieme, že za týmito bohémskymi nedbalo pôsobiacimi účesmi je veľa práce. Či už sa na festival chystáte, alebo nie, tieto produkty sú naozaj božské a stoja za vyskúšanie.

 

Make-up na vlasy

Žiadny festival sa bez dokonalého make-upu nezaobíde. To je fakt, ktorý platí už veky. Tohtoročná festivalová móda sa ale nezaobíde bez make-upu na vlasy. Funguje presne ako make-up na pleť, pred akciou nalíčite, večer odlíčite - zmyjete. Každý festivalový deň potom môže mať inú farbu.

 

MAKE-UP NA VLASY

Suchý šampón

Suchý šampón je už stálica, ktorá nechýba v kabelke žiadnej bohyne. Na festival sa hodí taký, ktorý okrem toho, že vlasy osvieži, pomôže vystylovať Boho účes. Vyskúšajte si tento rok novinku od Osis + Boho Rebel.

 

SUCHÉ ŠAMPONY BOHO REBEL

Krepovačka v cestovnej veľkosti

Bez krepovačky na festival vôbec nechoďte. Pravý bohémsky účes totiž bez nej určite nevykúzlite. Skvele vám poslúži krepovačka v cestovnom balení. No a tu je náš tip, pretože bohyňe potrebujú krepovačku v ružovej.

RŮŽOVÁ MINI KREPOVAČKA

Lesk

Každá bohyňa žiari a každá má na to svoj kúzelný recept. Ten váš môže byť žiarivy olej od Schwarzkopf Professionals, ktorý rozžiari každý festivalový účes.

 

ŽIARIVÝ OLEJ

Originálne gumičky

Copíky, vrkôčiky, drdoly ... žiadny účes na festival sa bez gumičiek nezaobíde. Ste si istá, že ich máte dosť? Inšpirujte sa originálnymi gumičkami od značky Invisibobble.

INVISIBOBBLE

Súvisiace články