5 praktických darčekov pre oteckov

5 praktických darčekov pre oteckov

Skvelou príležitosťou poďakovať našim oteckom za všetko, čo pre nás urobili je Deň otcov. Oficiálne sa oslavuje vždy tretiu júnovú nedeľu. Tento sviatok stojí, narozdiel od Dňa matiek, v pozadí. Poďme to spoločne tento rok zmeniť a poďakujme oteckom darčekom, ktorý určite využijú. Tu je 5 našich tipov:

1. Šampón 2 v 1

Šampón vhodný na použitie na telo aj vlasy ocení každý (nielen) otecko. Hodí sa predovšetkým pre tých, ktorí milujú šport. Šampón 2 v 1 totiž nesmie chýbať v žiadnej športovej taške. Tip na Deň otcov je 3D Men od Schwarzkopf Professional, ktorý je vhodný pre všetky typy vlasov. Môže sa používať každý deň a je šetrný k vlasom aj pokožke.

 

DETAIL

2. Stylingový prípravok na vlasy

Tí NAŠI oteckovia sú vždy upravení a nezabúdajú ani na účes. Kvalitný stylingový prípravok ich  tak určite ako darček ku Dňu otcov poteší.

Tip na darček ku Dňu otcov je modelovacia hlina od L'Oréal Professionnel. Tento špeciálny prípravok vlasy nezlepí ani nemastí. Vďaka silnej fixácii umožní vytvarovať akýkoľvek účes, ktorému dodáva perfektne matný efekt.

DETAIL

3. Strojček na vlasy

Pokiaľ máte šikovného otecka a úpravu účesu zvláda sám pomocou stojčeka, ocenia náš ďalší tip. Je ním veľmi kvalitný strojček Oster, Tento strojček je určený profesionálom a spĺňa tak tie najvyššie štandardy.

 

DETAIL

4. Kefa na fúzy

Má váš otecko fúzy? Potom určite využije túto originálnu kefu s vyrezávanou drevenou rukoväťou, ktorá pomáha fúzom obnoviť prirodzene zdravý vzhľad.

 

DETAIL

5. Olej na fúzy

Profesionálny olej na fúzy je náš posledný tip na darček pre otecka. Správna starostlivosť o fúzy je pre perfektný vzhľad kľúčová. Olej, ktorý odporúčame ako darček ku Dňu otcov obsahuje vyživujúce oleja a vitamíny, ktoré podporujú rast zdravých a vyživených fúzov.

 

DETAIL

Oteckovia, máme vás radi!

 

Súvisiace články