Deň matiek

Deň matiek

Niet pochýb o tom, že mamičky si zaslúžia lásku a pozornosť. Chopili sa totiž neľahkej úlohy. Starajú sa o nás od okamihu, keď svet ešte ani nevedel, že sme, vychovávajú nás, dávajú nám cenné rady, varia nám obľúbené jedlá, utešujú nás a zahŕňajú nás bezvýhradnou láskou.

A za to všetko (a určite je toho oveľa viac) im musíme poďakovať. Skvelou príležitosťou je Deň matiek. Ten si pripomíname každý rok. Vždy druhú nedeľu v máji.

Deň matiek slávime už od roku 1923, a to vďaka dcére T.G. Masaryka, Alici, ktorá bola jeho veľkou propagátorkou. V povojnovom období sa tento sviatok neoslavoval. Tradícia sa obnovila po revolúcii v roku 1989.

Deti v tento deň obdarúvajú svoje mamičky darčekmi a originálnymi želaniami. A práve pre tento deň sme vybrali 7 tipov na darčeky, ktoré potešia každú mamičku (zaručene)

1. Vône

Všetky mamičky ocenia krásnu novú vôňu. Vône Yodeyma ponúkajú široký výber najrôznejších kombinácií vôní - ovocné, korenené, kvetinové i citrusové. Náš tip na Deň matiek je vôňa FOR YOU, ktorá je nežná a spája vysoké tóny grapefruitu, jazmínu a jantáru.

DÁMSKE VÔNE YODEYMA

2. Maska na vlasy

Každá mamička potrebuje chvíľu pre seba. Rituál aplikácie masky na vlasy je skvelou príležitosťou zrelaxovať. Napríklad L'Oreal Professionnel má skvelé masky na všetky typy vlasov. Náš tip na darček ku Dňu matiek je MASKA INFORCER, ktorá obsahuje vitamín B6 a biotín, ktoré zázračne posilňujú vlasy a dodávajú im zdravý vzhľad a lesk.

MASKY SERIE EXPERT

 

3. Tangle Teezer

Mamičky nemajú čas strácať čas s nekvalitnými hrebeňmi. Preto ich určite poteší nový Tangle Teezer, ktorý uľahčuje rozčesávanie a je šetrný k vlasom. Tangle Teezer ponúka krásne dizajnové hrebene. Náš tip na darček pre mamičku je ale TENTO SE SRDIEČKAMI.

VŠETKO OD TANGLE TEEZER

 

4. Žehlička na vlasy

Vytváranie zložitých účesov je pre vyťaženú mamičku strata času. Preto určite využije žehličku na vlasy, ktorá dokáže vytvoriť uhladený účes aj vlasy rýchlo natočí. Na Deň matiek sme vybrali CESTOVNÚ ŽEHLIČKU V RUŽOVOM DIZAJNE, ktorá je navyše za super cenu.

DALŠIE ŽEHLIČKY NA VLASY

 

5. Maria Nila

Mamičky dbajú na zdravý životný štýl. Preto si určite zamilujú akýkoľvek produkt vegánskej vlasovej kozmetiky Maria Nila. Určite nespravíte krok vedľa, ak mamičke ku Dňu matiek zaobstaráte TRUE SOFT ARGAN OIL. Olej, ktorý regeneruje vlasové vlákna a dodáva im potrebnú výživu.

ZNAČKA MARIA NILA

6. Niečo extra

Ak chcete dopriať svojej mamičke niečo extra, kúpte jej MOROCCANOIL TREATMENT LIGHT. Tento malý zázrak vo fľaštičke je univerzálna starostlivosť na vlasy, ktorá vlasy vyživí a dodá im božský lesk. Olej vlasy posilňuje, zlepšuje ich elasticitu, dodáva hydratáciu a ochranu proti škodlivým vplyvom.

LUXUSNÁ ZNAČKA MOROCCANOIL

7. Profesionálny lak na vlasy

Lak na vlasy ocení každá žena, aj mamička. A každá žena, si určite zaslúži lak, ktorý používajú profesionálni kaderníci. Náš tip na darček pre mamičky je hypoalergénny a ľahučký LAK PURE STRONG, ktorý silno zafixuje účes a zanechá prirodzený lesk.

 

PROFESIONÁLNE LAKY NA VLASY

Súvisiace články