Prvé vlasové novoročné predsavzatia

Prvé vlasové novoročné predsavzatia

Tiež sa vás od prvého januára drží šeptavý hlások, ktorý ako rozbitá gramofónová platňa neustále šepká vetu: "Novoročné predsavzatia!"?

Pôvodne ste chcela tohtoročné predsavzatia odložiť na ... na neurčito. Všade sa totiž píše, že predsavzatia urobené prvého januára sú vopred odsúdená na neúspech, a to štatisticky oveľa častejšie ako predsavzatia urobené v akúkoľvek inú ročnú dobu. A navyše toto tvrdenie môžete sama potvrdiť?

Máme pre vás tip, ako sa hlásku zbaviť jednoduchým predsavzatím. Venujte svoje novoročné predsavzatia svojim vlasom. Vyberte si niektorý zo štyroch tipov, alebo vyskúšajte v novom roku všetky. Je to na vás.

 

1. Pre zdravé vlasy

Fitko tento rok vynecháme, ale doprajme vlasom proteínový shake. Tento rok sa na zameriame na proteín pre vlasy. Naše vlasy sú totiž z 90 % tvorené práve z proteínu, o ktorý však prichádzame používaním fénov, žehličiek a tým, že si vlasy chemicky upravujeme. Stratu proteínu vo vlasoch spoznáte ľahko - štiepia sa, lámu a sú poškodené.

Náš tip na proteínový shake: Goldwell Dualsenses Rich Repair Serum Spray s patentovanou technológiou IntraLipidComplex s dvojitým účinkom pre obnovu vlasov zvnútra aj zvonku.

 

2. Pre mladistvé vlasy

Je to zlá správa takto na začiatku roka, ale aj naše vlasy starnú. Preto si okrem pleťového krému s kolagénom tento rok kúpme prípravok na vlasy s obsahom zázračného kolagénu, ktorý vyživí vlasy a obnoví funkciu pokožky.

Náš tip: Vyskúšajte napríklad bezoplachový Schwarzkopf BC Bonacure Excellium Tonic, ktorý obsahuje okrem kolagénu tiež koenzým Q10.

 

3. Rozmaznávané vlasy

Tiež ste si všimli, že vlasy po umytí šampónom v salóne sú úplne o niečom inom? Je to preto, že kaderníci používajú produkty pre profesionálov. Takéto šampóny, kondicionéry a masky sú oveľa kvalitnejšie ako tie, ktoré kúpite v bežnej drogérii. Tak prečo nedopriať vlasom luxusnú starostlivosť aj doma? Načerpajte inšpiráciu a vyberte si podľa typu vlasov ten ideálny produkt tu.

 

4. Bonus tip

Je obdobie zliav, takže produkty na vaše vlasy nakúpite navyše za super ceny. Ale pssst, tento tip končí už 27. januára.

ZĽAVY

Súvisiace články