Jednoduchá dokonalosť na vianočnú párty

Jednoduchá dokonalosť na vianočnú párty

Advent je za dverami, ideálny čas sa v kľude zamyslieť nad vianočnými večierkami. Vyzerať skvele je niekedy otázkou toho najmenšieho detailu, ďaleko dôležitejšie ale je cítiť sa skvele. Pretože takto vás v dave rozhodne nikto neprehliadne.

 

Pripravili sme pre vás zopár tipov na účesy na sviatočné príležitosti a nejaký ten nápad na pánsky styling. Dámy, okúzlite okolie perfektným a pritom rafinovano jednoduchým účesom. Páni, nezabúdajte okrem vlasov ani na starostlivosť o svoju bradu a fúzy.

 

Prekvapivo hravo

V tohtoročnej sviatočnej atmosfére môžete zažiariť aj jednoduchými a zmyselnými účesmi. Prvým z nich sú bezkonkurenčne pôvabné, kaskádové vlny. Vdýchnu účesu okamžitú eleganciu luxusu. S vlasmi cez rameno budete prosto a jednoducho sexy. Všetko pôjde ľahko vďaka žehličke GHD Gold, mimoriadne v darčekovom balení.

 

Elektronika pre jednoduchý účes

Party vlny

Keď svoje vlny zvýrazníte ešte viac, vykúzlite príťažlivý efekt. Elegantný prúd kučier bude zvádzať k bozku pod zväzkom imela. Ako tu, tak aj v predchádzajúcom prípade vaše vlasy rozhodne ocenia dôslednú starostlivosť. Systém Wellaplex na ochranu a opravu vlasov rekonštruuje a opravuje prerušené väzby vlasov a robí ich silnejšími.

 

VIAC PRODUKTOV PRE DOKONALÉ VLNY

S fúzami?

Pokiaľ sa chcú páni o svoj zovňajšok starať dostatočne, nenechajú ujsť svojej pozornosti starostlivosť o svoje fúzy. Pre tých, ktorí pestujú bradu či fúzy, odporúčame balzam na fúzy Be-Viro. Ten poctivo vyživuje a podporuje rast fúzov a dodáva im silu a ich majiteľom sebadôveru.

 

Radšej bez

Kvôli dámam, ktoré ocenia hladkú mužskú tvár, by muži mali voliť také prostriedky, ktoré nie sú obyčajným kompromisom. Na kvalite záleží aj v prípade gélu na holenie. Číry nepenivý gél českej značky Be-Viro je určený na ručné nanášanie bez nutnosti použitia štetky na holenie. Vďaka svojej konzistencii sa nanáša jednoducho a nezanecháva mastný pocit na pokožke.

 VÍCE ZE ZNAČKY BE-VIRO

Advent je tradične obdobím zhonu, príprav a nakupovania darčekov. Pôvodne ale ide o obdobie pokoja a hľadania harmónie. Nenechajte darčeky na poslednú chvíľu. Až vyrazíte na vianočný večierok alebo budete vítať príchod Nového roku, spomeňte si na naše tipy na účesy a užite si príchod sviatočných dní a večierkov.