Ako na vypadávanie vlasov

Ako na vypadávanie vlasov

Keď vyzeráte skvele, cítite sa skvele. Je to jednoduchá rovnica. Hodiny venované svojej kondičke ale môže jednoducho prekaziť začínajúca plešinka.

 

Perfektný vzhľad znamená aj perfektný účes. A za skvelým účesom hľadajte zdravé a silné vlasy. Posilnite svoje vlasy a posilníte aj vlastné sebavedomie. Za zdravím a kondíciou vašich vlasov stojí milión príčin. Čo pre seba jednoducho môžete urobiť vy, je zvoliť perfektnú starostlivosť, vybrať vhodný účes a od veci nie je ani správna farba pre mužov.

 

Prevencia

Keď sa cítite slabí, idete si zacvičiť. Tak prečo svojim vlasom tiež nedopriať poriadnu posilňovňu? Zvolte naozaj profesionálny rad špeciálne pre vás. Skvelý je napríklad komplexný rad [3D]Mension od Schwarzkopf Professional - historický prvý, ktorý vyvinuli 100 %-ne výhradne pre mužov.

 VIAC PANSKE STAROSTLIVOSTI

Účes

Za vypadávaním vlasov stojí vždy individuálny koktejl dôvodov. Prostredie, stres, genetika. Pomôže voľba správneho, ideálne krátkeho účesu. Podstatnou súčasťou je ale už zmieňovaná starostlivosť, tentokrát špecificky pre váš účes. Doporučujeme rad Homme od L'oréal Proffessionel. Zohľadňuje totiž typicky mužskú štruktúru vlasov. Perfektná na oslabené a nepoddajné vlasy.

 

PÁNSKY STYLING

Farba

Okrem riednuceho účesu nepridajú na sabedôvere ani šediny. Nie je nutné komplikované riešenie. Bohato stačí päťminútové farbenie. Goldwell: Men Reshade je elegantným riešením už len preto, že za veľmi krátku dobu dodá transparentné krytie až polovici šedivých vlasov. Predídete ním aj nežiaducim odleskom, teplým tónom a efektu odrastu.

 

PÁNSKE FARBY NA VLASY

Venujte sa sami sebe po všetkých stránkach. Relaxujte, zbavte sa stresu, pracujte na svojej kondícii a rozhodne nezabúdajte ani na kondíciu svojich vlasov. Vsaďte na naozaj profesionálnu starostlivosť o svoj účes a neuspokojte sa s kompromismi. Buďte so sebou spokojní.