Trendy jeseň 2018

Trendy jeseň 2018

Načerpajte jesennú inšpiráciu priamo z prehliadkových mól. Inšpirujte sa novinkami z prehliadkových mól. Pripravili sme pre vás prehľad toho najzaujímavejšieho na tohtoročnú jeseň. Nezabúdajte ale ani na starostlivosť, pretože zdravé vlasy nikdy nevyjdú z módy.

 

Leto sa pomaly chýli k svojmu koncu a je najvyšší čas sa pozrieť, čo na nás čaká v nasledujúcich mesiacoch. Vybrali sme štýly, ktoré hlásajú návrat k prirodzenosti a nútia k siahnutiu za tvorivou energiou. Sila, zdravie a lesk sú pre starostlivosť samozrejmosťou, pohyb a farby potom svojim vlasom dodáte s prehľadom.

 

BURŽOÁZNA REVOLÚCIA

Prirodzená túžba po slobode, ktorá až nabáda k vzbure a k spochybneniu zavedených poriadkov. Základom takéhoto účesu sú silné a pevné vlasy. Vyskúšajte sérum, ktoré vlasové vlákno nielen posilní, ale aj dodá objem.

Jesenná starostlivosť

PRIRODZENÉ TEXTÚRY

Vyzerajte sebavedomo - zvodne a prirodzene, ako by ste práve vstali z postele. Pomôžu vám k tomu božské vlny a ich prevzdušnený objem. Neprekonateľný pohyb im veľmi ľahko dodá svojou textúrou minerálny púder v spreji.

  Prirodzené textúry

CHANELOVSKÝ DRDOL

Na prirodzenosti môžete stavať aj pri ďalšom z radu výrazných účesov. Ležérne pôsobiaci twist má šancu sa stať tým najvýraznejším trendom nadchádzajúcej sa jesene. Podtrhnite svoju jedinečnosť osobitým účesom a vyskúšajte stylingovú pastu, ktorá dokonale udrží dlhotrvajúci objem a formu.

 

Luxusný twist

TUPÍROVANIE

Tupírovanie nie je len návratom do minulého storočia, ale aj tohtoročným jesenným trendom. Buďte odvážne. Myslite ale pri tvorení ohromujúceho objemu hlavne na seba a svoje vlasy. Pokiaľ vyberáte kefu, podľa nás je tá pravá voľba Sebastian Volupt Brush. Perfektne upraví a vytvaruje účes a zároveň nepoškodí pokožku.

Extra objem

POP-ART FARBY & RYŠAVKY

Objavte v sebe tvorivú energiu. Nechajte sa ovládnuť novými odtieňmi modrej, alebo si užite vizáž ako z obrazov Andyho Warhola. Pop-art je plný pastelových farieb, ktoré sa hodia pre všetkých, ktorí majú radi rozmanitosť a pozornosť. Vyskúšajte napríklad túto prelivovú farbu na vlasy. Môžete ju jednoducho meniť a vydrží 10–15 umytí, takže zaručí koniec jednotvárnosti.

Nezabúdajte, že najdôležitejším trendom ste vy samy. Postarajte sa o svoje vlasy a oni sa postarajú o vás. Dovoľte si cítiť sa prirodzene v akejkoľvek role s akýmkoľvek účesom. Nechajte sa inšpirovať a podľahnite zdravým a pevným vlasom.