NIOXIN SYS4 NEW Kit (300+300+100ml)

Tento produkt už nie je dostupný

Cena:54,35 €

Vaše cena:35,52 €Zľava: 35%

3-fázový systém Trial Kit System 4 XXL pre výrazné rednutie jemných chemicky ošetrených vlasov. Pomáha čistiť, optimalizovať a starať o pokožku a vlasy, vytvára tak optimálne prostredie pre silnejšie a hustejšie vzhľad vlasov. Trial Kit System 4 XXL redukuje vypadávanie vlasov ovplyvnené lámaním, dodáva vlasom hustejší vzhľad a Zosilňuje vlasovú textúru. 3-fázový systém Trial Kit System 4 XXL posilňuje odolnosť vlasu proti poškodeniu a odstraňuje prebytočný maz z okolia folikul.

3-fázový systém Trial Kit System 4 XXL zahŕňa:

Šampón Nioxin Cleanser 4 (300 ml)

Čistí mazom upchaté folikuly, mastné kyseliny a zbavuje vlasovú pokožku prebytočných nečistôt. Čistí a vlasy zároveň získavajú silnejšie vzhľad.

Revitalizer Nioxin Scalp Revitaliser Conditioner 4 (300 ml)

Odľahčený kondicionér pomáha získať pružnosť a dodáva vyváženú hydratáciu výrazne rednúcim vlasom.

Ošetrenie pokožky Nioxin Scalp Treatment 4 (100 ml)

Neoplachující starostlivosť, ktorá obsahuje dôležité antioxidanty, rastlinné výťažky a mätový olej, obnovuje okolí pokožky výrazne rednúcich vlasov.


3-fázový systém Trial Kit System 4 XXL obsahuje:
- BioAMP: s cystinovými aminokyselinami a vyživujúcimi zložkami. Pomáha získať husto vyzerajúce vlasy prostredníctvom zväčšenie objemu každého prameňa. Znižuje padanie vlasov vďaka eliminácii lámavosti a poškodenie vlasov.
- Scalp Access Delivery System: s antioxidanty, bylinnými výťažkami, vitamíny, ochranným filtrom SPF 15 a čistiacimi zložkami pre vyčistenie folikul od mazu a environmentálnych zvyškov na pokožke. Vlasová pokožka bude čistá a dodávanie obsiahnutých živín k bunkám pokožky hlavy bude rovnomerné a časové neprerušované, a tak bude neprerušovaný tok výživy aj k vlasovým cibuľkám. pokožka bude zároveň chránená pred slnkom.
- Glyko Shield: s extraktom z bieleho čaju, zvlhčujúcimi zložkami, mätovým olejom a ochrannými zložkami. Dodáva vlasov potrebnú hydratáciu a zároveň chráni farbu. Vlasy aj vlasová pokožka budú obnovené a osvieženie.

Pre dosiahnutie maximálneho účinku je potrebné systém Nioxin používať kompletne, teda všetky tri jeho časti (šampón, revitalizér a ošetrenie). Užívaním kompletného trojfázového systému dosiahnete 5 efektov pre silný a hustý vzhľad vlasov.

Použitie:
1. Čistiaci šampón vmasírujte na pokožku a do vlhkých vlasov.
2. Starostlivo opláchnite a pokračujte revitalizérem.
3. Revitalizér aplikujte na pokožku.
4. Nechajte pôsobiť 1-3 minúty, prípadne pretiahnite do vlasových dĺžok.
5. Opláchnite.
6. Prípravok na ošetrenie pokožky a vlasov dôkladne pretrepte.
7. Aplikujte rovnomerne priamo na umytú a revitalizovanú pokožku zo vzdialenosti 1-2 cm a vmasírujte.
8. Neoplachujte.

300 ml + 300 ml + 100 ml
Typ vlasovFarbené vlasy, Poškodené vlasy
Určené preŽeny

Hodnotenie

Pre zadanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Napíšte hodnotenie

NIOXIN SYS4 NEW Kit (300+300+100ml)

NIOXIN SYS4 NEW Kit (300+300+100ml)

30 produktov v rovnakej kategórii