LR40234132

LOREAL Šampón LUOCOLOR OPTIMISER 1500 ml

Unikátny šampón LOréal Professionnel Optimi Suere Luo Post Shampoo bol stvorený odborníkmi pre tých, kto si farbí vlasy. Špeciálny šampón je určený pre použitie v deň farbenia.

Exkluzívna kombinácia aktívnych látok neutralizuje alkalické prostredie, ktoré vzniká pri chemickom zásahu a likviduje zvyšky po oxidácii.
Krémová textúra šetrne odstráni zvyšky farebných stôp na pokožke a vymyje prebytočnú farbu z vlasov. Špeciálne vytvorené zloženie zafixuje farebné pigmenty vo vnútri vlasu a predĺži tak životnosť vašej farby. Tá bude oveľa odolnejšia pred vyblednutím aj predčasným vymývaním a vy sa budete dlhodobo pýšiť výraznými odtieňmi.

Blahodarný extrakt zo zemolezu zaistí intenzívny prísun výživy a hĺbkovú hydratáciu. Vďaka potrebnému prísunu vláčnosti bude štruktúra vlasu chránená pred vysúšaním, ktoré časté chemické zásahy spôsobujú. Unikátna technológia Nutrishine dodá vášmu účesu oslnivý lesk plný vitality. Doprajte svojim vlasom luxusnú starostlivosť a ochráňte ich farbu s týmto jedinečným šampónom. Vašim namáhaným vlasom teda nebude nič chýbať.

LOréal Professionnel Optimi Suer Luo Post Shampoo je ideálnou voľbou v starostlivosti o vaše farbené vlasy. Nielenže sa okamžite zbavíte nežiadúcich prebytočných farebných stôp, ale aj zvýrazníte intenzitu vášho farebného odtieňa. Váš účes bude prežiarený sýtymi tónmi a zdravými pevnými vlasmi.

Aktívne látky:
extrakt zo zemolezu - intenzívne vyživuje a hydratuje,
technológia Nutrishine - dodáva žiarivý lesk

Účinky: používa sa po farbení, fixuje farebné pigmenty vo vnútri vlasu, odstraňuje farbu z pokožky, vymýva prebytočnú farbu z vlasov, vyživuje a ošetruje, hĺbkovo hydratuje, eliminuje zvyšky po oxidácii, neutralizuje alkalické prostredie, predlžuje životnosť farby, zvýrazňuje intenzitu, dodáva oslnivý lesk

Vhodné pre: farbené vlasy.

Použitie: Šampón používajte bezprostredne po nafarbení vlasov. Po opláchnutí farby potrebné množstvo jemne vmasírujte a vytvorte bohatú penu. Potom dôkladne opláchnite. V prípade potreby celý postup umývania opakujte.

Objem 1500 ml
Typ vlasovBlond vlasy, Farbené vlasy
Určené preŽeny

Hodnotenie

Pre zadanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Napíšte hodnotenie

LOREAL Šampón LUOCOLOR OPTIMISER 1500 ml

LOREAL Šampón LUOCOLOR OPTIMISER 1500 ml

16 produktov v rovnakej kategórii