Kérastase Elixir Ultime L'Huile Originale 100 ml

> 10 ks skladom

Cena:39,58 €

Vaše cena:36,46 €Zľava: 8%

Luxusný olej Kérastase Elixir Ultime L'Huile Originale pre všetky typy vlasov. S antioxidačnými vlastnosťami. Vyživuje a chráni vlasy, dodáva vlasom lesk a hebkosť, bez vlasy zaťažoval. Svoje výsostné postavenie v oblasti krásy získal pre svoju schopnosť hýčkať pleť aj vlasy a prinášať okamžité viditeľné výsledky. Olej má termoochranné účinky až do 230 ° C. Zabraňuje štiepeniu končekov a chráni vlasy pred vlhkosťou.

Olej L'Huile Originale obsahuje:
- Marulový olej - obohatený olej o vitamíny D a C, intenzívne vlasy vyživuje. Dodáva vlasom intenzívny a trvalý lesk.
- Pracaxi olej - obsahuje zvláčňujúce a aktívne antioxidačné zložky, ktoré vlasom dodávajú lesk, výživu a celkovo je udrží v kondícii.
- Arganový olej - obnovuje vitalitu vlasov a navracia im ich silu.
- Kukuričný olej - je obohatený o vitamín A, E a omega-6. Nadštandardne zvláčňuje a spoločne s aktívnymi antioxidačnými zložkami prepožičia vlasom pružnosť, lesk i ochranu.
- Olej z kamélie - umocňuje lesk a pružnosť

Použitie:
1. Očisťujúce a vyživujúce starostlivosti pred umývaním vlasov - naneste malé množstvo do suchých vlasov a vlasovej pokožky, potom umyte vlasy šampónom. Pomáha odstrániť nečistoty a dodáva hĺbkovú výživu. Vlasy sú hebké, lesklé a nezaťažené. Vhodné pre jemné i silné vlasy.
2. Intenzívna starostlivosť - použite ako intenzívnej starostlivosti v čase, kedy vlasy potrebujú viac výživy. Aplikujte dve kvapky rovnomerne na strednej dĺžky a končeky uterákom vysušených vlasov a upravte vlasy ako obvykle.
3. Pre ľahké fúkania - ak aplikujete dve kvapky do dĺžok a končekov vlasov pred fúkaním, táto starostlivosť vlasy vyživí a uľahčí ich úpravu.
4. Finálne starostlivosť - obyčajná kvapka pomôže zdokonaliť posledné detaily Vášho účesu a skrotiť nepoddajné vlasy.
5. Kedykoľvek počas dňa - vynikajúce pre nepoddajné alebo suché vlasy, ktoré potrebujú dodatočnú kontrolu a výživu v priebehu dňa. Stačí jedna kvapka a Vaše vlasy budú upravené presne podľa Vašich predstáv.

100 mlTyp vlasovKučeravé vlasy, Problematická pokožka, Blond vlasy, Jemné vlasy bez objemu, Farbené vlasy, Nepoddajné vlasy, Poškodené vlasy, Suché vlasy
Určené preŽeny

Hodnotenie

Pre zadanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Napíšte hodnotenie

Kérastase Elixir Ultime L'Huile Originale 100 ml

Kérastase Elixir Ultime L'Huile Originale 100 ml

30 produktov v rovnakej kategórii