Goldwell StyleSign Natural Structure me Structurizing spray 150 ml

> 10 ks skladom

Cena:11,99 €

Vaše cena:6,37 €Zľava: 47%

Goldwell StyleSign Natural Structure me Structurizing spray
Vlasový sprej Goldwell StyleSign Natural Structure me Structurizing ku skrášleniu prirodzených vĺn a vrstvených strihov. Luxusný výživný a fixačný sprej, ktorý je vhodný pre všetky typy vlasov. Tento unikátny sprej je dokonalým pomocníkom pri tvorbe náročných vrstvených účesov, dodáva vlasom jasnú textúru a definíciu, prepožičiava formu prirodzeným vlnám a vrstveným strihom. Goldwell StyleSign Natural jeho textúra sa o Vaše vlasy intenzívne stará a poskytuje im účinnú ochranu pri tepelných úpravách, chráni Vašu farbu pred poškodením a zanecháva Vaše vlasy sú hebké a oslnivé leskom. Obmedzujú lámavosť vlasov, dodáva lesk a poskytuje termálnu ochranu. UV filtry chránia vlasy a zachycujú volné radikály. stupeň fixácie 2 – ľahké spevnenie prirodzený a spoľahlivý styling dodáva vlasom maximálny objem a mimoriadny lesk. Pre všetky typy vlasov.

Aktívne látky:
UV filter – ochrana vlasového vlákna pred voľnými radikálmi

Použitie: Aplikujte rovnomerne na ručníkom vysušené vlasy. Pre efektívnejší výsledok používajte v kombinácií s ďalšími produktami z tejto rady.

Objem: 150 ml
Typ vlasovKučeravé vlasy, Jemné vlasy bez objemu, Blond vlasy, Suché vlasy, Nepoddajné vlasy, Problematická pokožka, Zrelé vlasy, Poškodené vlasy, Farbené vlasy
Určené preŽeny

Hodnotenie

Pre zadanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Napíšte hodnotenie

Goldwell StyleSign Natural Structure me Structurizing spray 150 ml

Goldwell StyleSign Natural Structure me Structurizing spray 150 ml