MAC3016

Macadamia Natural Oil Deep Repair Masque 1000 ml

Macadamia Natural Oil Deep Repair Masque
Macadamia Deep Repair Masque je revitalizačná a obnovujúca maska pre suché a zničené vlasy. Kombinácia vzácneho oleja z makadámu a aragánového olej spolu s olej z čajovníka, kamilky a extraktov z aloe vera a rias ošetrujujú vlasy, zanechávajú ich hlboko vyživené, pružné a lesklé.
Benefity produktov Macadamia: poskytujú intenzívnu výživu, uhladzujú a na dlhú dobu poskytujú ochranu pred krepovatením vlasov. Vlasy sú extra uhladené, poddajné, ľahko upraviteľné a lesklé rýchle vstrebateľné, ľahký pocit vlasov a nemastné udržiava farbu vasich chemicky farbených vlasov a zabraňuje vyblednutiu prírodná UV ochrana skracuje čas schutnutia o neuveriteľných 40%

Použitie:
Po umytí vlasov a osušení uterákom, rozotrite malé množstvo masky v dlaniach. Nanese rovnomerne na vlhké vlasy. Nechajte chvíľu pôsobiť a opláchnite.
Pre extra výživu a obnovu, pridajte malé množstvo Macadamia Healing Oil do masky. Nechajte pôsobiť 5 až 10 minút, špeciálne na končekoch vlasov. Opláchnite s teplou vodou a upravte ako zvyčajne. Maska by kvôli svojím vysokým regeneračným vlastnostiam nemala byť používaná častejšie ako 2 x týždenne.

Objem: 1000 ml
Typ vlasovPoškodené vlasy, Suché vlasy
Určené preŽeny

Hodnotenie

Pre zadanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Napíšte hodnotenie

Macadamia Natural Oil Deep Repair Masque 1000 ml

Macadamia Natural Oil Deep Repair Masque 1000 ml

30 produktov v rovnakej kategórii