Wella Koleston Perfect Innosense 60ml

> 10 ks skladom

Cena:11,83 €

Vaše cena:6 €Zľava: 49%

Koleston Perfect Innosense 10/88 kód: W81439468 Zmeniť

Wella Koleston Innosense je žiarivou permanentný farbou na vlasy, ktorá ponúka znížené riziko vzniku alergickej reakcie.
Perfektná farba pre citlivú vlasovú pokožku.
Až 100% krytie šedín.
Zosvetlí až o 3 tóny.
Pre dosiahnutie najlepších farebných výsledkov vždy používajte spolu s Welloxon Perfect. POZOR: Welloxon Perfect sa predáva predáva zvlášť!
Použitie:
Zmiešajte farbu na vlasy Wella Koleston Innosense s vyvíječek Wella Welloxon Perfect v pomere 1:1.
Voľba vyvíjača: 12% - pre zosvetlenie o 3 tóny 9% - pre zosvetlenie o 2 tóny 6% - pre zosvetlenie o 1 tón, krytie šedín alebo bielych vlasov a pre farbenie na rovnaký alebo tmavší tón
Aplikácia:
Pri farbení na rovnaký alebo tmavší odtieň naneste zmes na korienkov a potom smerom ku končekom. Doba pôsobenia bez dodatočného tepla 30-40 minút (s teplom 15-25 minút).
Pri farbení na svetlejší tón naneste zmes najskôr ku končekom a do dĺžok (cca 2 cm od vlasovej pokožky). Doba pôsobenia bez dodatočného tepla 20 minút (s teplom 10 minút). Potom naneste zmes ku korienkom. Doba pôsobenia bez dodatočného tepla 30-40 minút (s teplom 15-25 minút).
Po uplynutí doby pôsobenia dôkladne umyte vlasy teplou vodou. Použite šampón pre farbené vlasy Wella Professionals Brilliance Shampoo alebo Wella SP Color Save Shampoo. Pre neutralizáciu a fixáciu farby použite kúru po farbení Wella Professionals Color Post Treatment alebo Wella SP Color Save Emulsion.
Typ vlasovProblematická pokožka, Blond vlasy, Jemné vlasy bez objemu, Kučeravé vlasy, Poškodené vlasy, Farbené vlasy, Suché vlasy, Zrelé vlasy, Nepoddajné vlasy
Určené preŽeny

Hodnotenie

Pre zadanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Napíšte hodnotenie

Wella Koleston Perfect Innosense 60ml

Wella Koleston Perfect Innosense 60ml

1 produkt v rovnakej kategórii