Kallos krémový oxidant parfumovaný OXI 6% 1000 ml

3 ks skladom

Pozor: Posledné kusy na sklade!

Cena:4 €

Vaše cena:3,09 €Zľava: 23%

Kallos krémový oxidant parfumovaný 6% .Tradiční parfumovaná oxidačná emulzia určená na prípravu farby a melíru s možnosťou dosiahnuť až 2 stupne zosvetlenia. Jej jemná krémová konzistencia zabezpečí kvalitu prípravy, aplikácie a spracovanie a účinne napomáha k požadovanému výsledku.

Obsah peroxidu 6%.

Určená na profesionálne použitie.

Kompaktibilný so všetkými farbami.

Tento typ peroxidov je charakteristický svojou vôňou, ktorú si ihneď zamilujete Kallos oxidanty majú vo svojom zložení potrebné látky na to, aby vaše vlasy dokázali zosvetliť, avšak zároveň je nepoškodzujú. Peroxidy Kallos obsahujú rôzne percenta samotnej látky, ktorá sa postará o zosvetlenie. Je však nutné namiešať je v správnom pomere a v správnom množstve. Vďaka krémovej konzistencii dokážete kvalitne pripraviť, spracovať a aplikovať peroxid na vlasy. V podstate tento typ peroxidov môžete kombinovať so všetkými farbami, pričom je ich netreba selektovať podľa odtieňa či iných parametrov.

1000 ml
Typ vlasovFarbené vlasy, Nepoddajné vlasy, Blond vlasy, Poškodené vlasy, Suché vlasy, Jemné vlasy bez objemu, Zrelé vlasy, Kučeravé vlasy, Problematická pokožka
Určené preŽeny

Hodnotenie

Pre zadanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Napíšte hodnotenie

Kallos krémový oxidant parfumovaný OXI 6% 1000 ml

Kallos krémový oxidant parfumovaný OXI 6% 1000 ml

18 produktov v rovnakej kategórii