Invisibobble gumička do vlasov 3ks bronzová

Tento produkt už nie je dostupný

Cena:4,37 €

Vaše cena:2,74 €Zľava: 37%

Gumička Invisibobble
Vďaka svojmu špecifickému tvaru gumička Invisibobble po sebe na vlasoch nezanecháva žiadnu stopu. Okolo copu vytvára minimálny tlak, a napriek tomu vlasy pevne drží pohromade. Nosiť ju tak môžete celý deň - bez ohľadu na to, či ste práve v posilňovni, vo vode, v kancelárii alebo či ste sa doma rozhodli, že si na chvíľu zdriemnete. Aj po celodennom nosení na vlasoch nenájdete po Invisibobble jedinú stopu. Gumičku navyše môžete nosiť aj na zápästí ako štýlový náramok.

Tajomstvo gumičky Invisibobble spočíva v jej špecifickom tvare, ktorý pripomína telefónnu šnúru. Nerovnomerný tlak, ktorý Invisibobble vyvíja po obvode copu, umožňuje, aby vlasy pevne držali bez prílišného zovretia. Vlasom tak v porovnaní s bežnou gumičkou ponúka oveľa viac priestoru a predchádza vzniku viditeľných stôp na vlasoch po ich rozpustení. Bolesti hlavy, sprevádzajúce nosenie gumičky, sú u žien dosť častým javom. Invisibobble vďaka svojmu špecifickému tvaru ponúka pevné zovretie, bez vlasy alebo pokožku hlavy vyťahoval. Starostlivosť Gumičky Invisibobble sú maximálne šetrné k vlasom. Na rozdiel od klasických gumičiek nie je ich spoj kovový. Vlasy sa tak do nich nezachytávajú, netrhajú a nelámu. Konce Invisibobble sú sletované a ich prechod úplne hladký a neviditeľný.

Invisibobble sa hodí pre všetky typy vlasov - rovné, vlnité, kučeravé, husté i jemné! Keď práve nemáte gumičku Invisibobble vo vlasoch, môžete ju nosiť na zápästí ako štýlový náramok.
Určené preDeti, Ženy

Hodnotenie

Pre zadanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Napíšte hodnotenie

Invisibobble gumička do vlasov 3ks bronzová

Invisibobble gumička do vlasov 3ks bronzová

30 produktov v rovnakej kategórii