InvisiBobble Original Circus ružové gumičky do vlasov 3 ks (Cattitude)

Tento produkt už nie je dostupný

Cena:5,52 €

Vaše cena:3,37 €Zľava: 39%

Nový rad gumičiek do vlasov Original prináša kolekciu jedinečných farieb, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu. Vitajte vo svete Invisibobble Circus! Predstavujeme vám štyri nové farby, ktoré sú tou správnou voľbou pre leto.

Gumička do vlasov Invisibobble je vhodná pre ženy, ktoré rady a často nosia svoje dlhé vlasy stiahnuté do copu. Gumička pripomína svojim tvarom telefónnu šnúru. Vytvára na vlasy po obvode copu nerovnomerný tlak a vlasy tak drží bez príliš silného zovretia. Oproti bežnej gumičke je tak vlasom ponechané viac priestoru a po rozpustení vlasov na nich nie sú viditeľné žiadne odtlačky. Invisibobble využijete pre každodenné nosenie, v práci, pri športe, v posilňovni a môžete ju mať kedykoľvek pri sebe, pretože ak ju práve nemáte vo vlasoch, hodí sa aj ako štýlový náramok.

Gumičku Invisibobble môžete nosiť celý deň a nebude vás z nej bolieť hlava, ako sa to u bežných gumičiek často stáva. Vďaka svojmu tvaru gumička vlasy síce pevne zviera, ale nevyťahuje ich ani nijako nenapína pokožku hlavy. Bežné gumičky vďaka kovovým spojom často ťahajú a vytrhávajú vlasy. Gumičky Invisibobble majú konce zletované a ich prechod je hladký. Invisiboble je tak k vlasom veľmi šetrná.

Toto balenie obsahuje 3ks.
Určené preŽeny, Deti

Hodnotenie

Pre zadanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Napíšte hodnotenie

InvisiBobble Original Circus ružové gumičky do vlasov 3 ks (Cattitude)

InvisiBobble Original Circus ružové gumičky do vlasov 3 ks (Cattitude)

30 produktov v rovnakej kategórii