Ghd Air Hair Dryer Kit

Tento produkt už nie je dostupný

Cena:191,67 €

Vaše cena:145,79 €Zľava: 24%

GHD - Air
Dryer Kit

Profesionálna sada pre vysúšanie a styling vlasov GHD Air s difuzérom, kefou a klipsy.

Air Dryer Kit Obsahuje:
- GHD Air iónový sušič vlasov:
Nový profesionálny sušič vlasov GHD Air je dokonalé spojenie dizajnu a profesionálneho výkonu. Mimoriadne rýchle vysúšanie s jednoduchým ovládaním. Fén predstavuje všetko, čo ste kedy potrebovali na vytvorenie dokonalého atraktívneho účesu.
Profesionálne striedavý motor s dlhou životnosťou, zaručuje rýchle a výkonné vysúšanie. Moderná iónová technológia redukuje onduláciu vlasov a zaisťuje ich hebkosť a poddajnosť. Po stlačení tlačidla schladení, silný prúd studeného vzduchu okamžite zafixuje Váš účes. Pomocou GHD Air vytvoríte rozmanité účesy a získate profesionálnu kontrolu nad svojimi vlasmi.
Iónová technológia skracuje dobu sušenia a tým zmenšuje poškodenie vlasu horúčavou. Táto technológia tiež obmedzuje statickú elektrinu vlasov. Vlasy sú po použití lesklé, zdravé a hladké.

Použitie:
1. Upravte si výkon a teplotu podľa vlastného uváženia
2. Vlasy vysoušejte zo vzdialenosti cca 20-30 cm

- GHD Air difuzér:
Ghd Air Difuzér možné nasadiť na každý fén Ghd Air. Ľahko vytvára vlny a kučery. Zaisťuje hebkosť, jemnosť a poddajnosť vlasov

- GHD Natural Bristle Radial okrúhla kefa
GHD Natural Bristle Radial kefa s prírodnými štetinami pre stredné až dlhé vlasy. Ideálne pre dosiahnutie perfektného stylingu. Kvalitné prírodné štetiny vlasy vyhladzujú a umožňujú ich jednoduché tvarovanie. Rukoväť je potiahnutá protišmykovým materiálom. Kefa je vyrobený z dreva.
Určené preMuži, Ženy

Hodnotenie

Pre zadanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Napíšte hodnotenie

Ghd Air Hair Dryer Kit

Ghd Air Hair Dryer Kit

22 produktov v rovnakej kategórii