DOPRAVA A PLATBA

 

Doprava

  1. Doručenie službou PPL – cena za dopravu je 3,90 €, dodanie na adresu do 2-3 pracovných dní.
  2. Doručenie službou DPD – cena za dopravu je 4,90 €, dodanie na adresu do 1-3 pracovných dní.
  3. PPL Parcel Shop – cena za dopravu na výdajné miesto PPL Parcel Shop je 3,90 €, dodanie na pobočku do 2-3 pracovných dní.
  4. Uloženka – cena za dopravu na výdajné miesto Uloženka je 2,90 €, dodanie na pobočku do 1-5 pracovných dní. Na pobočky Uloženka zasielame tovar vždy v utorok a vo štvrtok.

 

Doprava za objednávku nad 85 € je ZADARMO.

 

Platba

  1. Platba dobierkou

Za objednávku zaplatíte v hotovosti alebo kartou dopravcovi pri predaní balíku. Cena za platbu dobierkou činí 1 € (+ cena za zvolenú dopravu).

 

  1. Platba bankovým prevodom na účet

Pri platbe bankovým prevodom zaplatíte Vašu objednávku predom na základe platobných údajov, ktoré Vám zašleme po dokončení objednávky. Až po prijatí platby na náš účet Vám tovar odošleme.

(POZOR, pri zvolení platby bankovým prevodom sa jedná o najdlhšie trvajúci proces spracovania a doručenia objednávky!)

 

  1. Platba platobnou kartou alebo rýchlym prevodom

Pri platbe kartou bude stránka po objednaní tovaru presmerovaná na platobnú bránu GoPay, kde uskutočníte okamžitú platbu.

Pri platbe rýchlym prevodom budete po objednaní tovaru presmerovaný do Vašej banky, kde uskutočníte platbu. Rozdiel oproti klasickému prevodu je v tom, že nečakáme na platbu, ale tovar odosielame hneď po obdržaní potvrdenia o platbe (čo sa deje hneď po dokončení objednávky).