InvisiBobble Original Circus gumičky do vlasov 3 ks (Pawesome)

3 ks skladom

Pozor: Posledné kusy na sklade!

Cena:5,49 €

Vaše cena:3,36 €Zľava: 39%

Nová rada gumičiek do vlasov Original prináša kolekciu jedinečných farieb, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu. Vitajte vo svete Invisbobble Circus!
Predstavujeme Vám štyri nové farby, ktoré sú správnou voľbou na leto.

Gumička do vlasov Invisibobble je vhodná pre ženy, ktoré rady a často nosia svoje dlhé vlasy vo vrkoči. Gumička pripomína svojím tvarom telefónnu šnúru. Po obvodu vrkoča vytvára nerovnomerný tlak a vlasy tak drží bez silného zovretia. Vlasom je ponechaný väčší priestor a po rozpustení na nich nie sú patrné žiadne odtlačky. Invisibobble využijete na každodenné nosenie v práci, pri športe, v posilovne a môžete ju mať kedykoľvek pri sebe, pretože ak ju zrovna nemáte vo vlasoch, hodí sa ako stylový náramok.

Gumičku Invisibobble môžete nosiť celý deň a nebude Vás z nej bolieť hlava. Vďaka svojmu tvaru gumička vlasy síce pevne zviera, ale ich nevyťahuje a nenapína pokožku hlavy. Bežné gumičky vďaka kovovým spojom často ťahajú a vytrhávajú vlasy. Gumičky Invisibobble majú konce zletované a ich prechod je hladký. Invisibobble je tak k vlasom veľmi šetrná.

Balenie obsahuje 3 gumičky.
Určené preŽeny, Deti

Hodnotenie

Pre zadanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Napíšte hodnotenie

InvisiBobble Original Circus gumičky do vlasov 3 ks (Pawesome)

InvisiBobble Original Circus gumičky do vlasov 3 ks (Pawesome)

30 produktov v rovnakej kategórii