InvisiBobble Original Circus gumičky do vlasov 3 ks (Pawesome)

Tento produkt už nie je dostupný

Cena:5,52 €

Vaše cena:3,37 €Zľava: 39%

Pocíťte ten rozdiel s Invisibobble ORIGINAL! Nová originálna kolekcia Circus v štyroch originálnych farbách, šetrných k životnému prostrediu. Žiadne lámanie, žiadna bolesť hlavy, pevné držanie - proste dokonalý spoločník pre každú príležitosť. Vďaka svojmu hladkému povrchu sa gumička nezamotáva do suchých ani do mokrých vlasov. Invisibobble ORIGINAL sú moderné a praktické, skvele padnú ku každému outfitu.

Invisibobble po sebe na vlasoch nezanecháva žiadnu stopu. Okolo copu vytvára minimálny tlak, a napriek tomu vlasy pevne drží pohromade. Nosiť ju tak môžete celý deň - bez ohľadu na to, či ste práve v posilňovni, vo vode, v kancelárii alebo či ste sa doma rozhodli, že si na chvíľu zdriemnete. Aj po celodennom nosení na vlasoch nenájdete po Invisibobble jedinú stopu. Gumičku navyše môžete nosiť aj na zápästí ako štýlový náramok.

Tajomstvo gumičky Invisibobble spočíva v jej špecifickom tvare, ktorý pripomína telefónnu šnúru. Nerovnomerný tlak, ktorý Invisibobble vyvíja po obvode copu, umožňuje, aby vlasy pevne držali bez prílišného zovretia. Vlasom tak v porovnaní s bežnou gumičkou ponúka oveľa viac priestoru a predchádza vzniku viditeľných stôp na vlasoch po ich rozpustení. Bolesti hlavy, sprevádzajúce nosenie gumičky, sú u žien dosť častým javom. Invisibobble vďaka svojmu špecifickému tvaru ponúka pevné zovretie, bez vlasy alebo pokožku hlavy vyťahoval. Gumičky Invisibobble sú maximálne šetrné k vlasom. Na rozdiel od klasických gumičiek nie je ich spoj kovový. Vlasy sa tak do nich nezachytávajú, netrhajú a nelámu. Konce Invisibobble sú sletované a ich prechod úplne hladký a neviditeľný. Invisibobble sa hodí pre všetky typy vlasov - rovné, vlnité, kučeravé, husté i jemné!

Bežné textilné gumičky nie sú príliš hygienické. Všetky stylingové prípravky, ako sú laky, tužidlá, oleje, gély sa do gumičky postupne nasávajú. To však neplatí pre gumičku Invisibobble, ktorá je vyrobená z odolného hygienického plastu, jej povrch nedovolí žiadnej nečistote, aby sa na nej usadila. Sú ľahko čistitelné.

Balenie obsahuje tri gumičky.
Určené preŽeny, Deti

Hodnotenie

Pre zadanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Napíšte hodnotenie

InvisiBobble Original Circus gumičky do vlasov 3 ks (Pawesome)

InvisiBobble Original Circus gumičky do vlasov 3 ks (Pawesome)

30 produktov v rovnakej kategórii