Invisibobble NANO Crystal Clear - gumička do vlasov transparentná 3ks

Tento produkt už nie je dostupný

Cena:5,12 €

Vaše cena:2,58 €Zľava: 50%

Invisibobble Nano stiera rozdiely medzi klasickými pinetkami do vlasov a gumičkami. Či už ste začiatočník, alebo profesionál, nech chcete vytvoriť romantický vrkoč, alebo elegantný drdol, gumička Invisibobble Nano je tu, aby vám podala pomocnú ruku.

Vlastnosti:
- umožňuje oddeľovať menšie pramienky vlasov,
- fixuje copy, drdoly aj copy,
- spoľahlivo drží účes.

Výhody:
Nevyvíja TLAK NA VLASY - čarovný trik, na ktorom je gumička do vlasov Invisibobble založená, spočíva v osobitnej forme šnúry, ovíjajúcí sa okolo vlasov. Keď je táto ozdoba ovinutá okolo vlasov, nevyvíja jednotný tlak na vlasy tak ako iné ozdoby, ktoré sú ovinuté po celom obvode copu a zanechávajú tak viditeľnú stopu. Tento špeciálny tvar gumičky do vlasov Invisibobble umožňuje pevné držanie vlasov v cope, ale bez príliš pevného tlaku a zovretie. Vlasy tak majú v cope väčší priestor ako v normálnej gumičke.
Nespôsobujú bolesť HLAVY - ženy, ktoré často nosia cop, trpí bolesťami hlavy. Gumička do vlasov Invisibobble ponúka riešenie, ktoré jednotlivé vlasy nesťahuje a nevyvíja tlak ani na temeno. To umožňuje jeho jedinečný tvar.
ŠETRNÉ K VLASOM - gumička do vlasov Invisibobble je viac než originálna ozdoba. Je veľmi šetrný k vlasom, keďže nie je vyrobená z kovu, čo často spôsobuje lámavosť vlasov. Namiesto toho je vytvorená zletováním dvoch koncov dohromady, takže sa vo vlasoch nezachytáva ani ich nepoškodzuje.
VHODNÉ PRE VŠETKY TYPY VLASOV - môže byť ozdobou pre akýkoľvek typ vlasov - kučeravé, rovné, jemné, husté. Invisibobble sa hodí pre všetkých!

Ako používať:
Používajte Invisibobble k zopnutiu vlasov.
Určené preŽeny, Deti

Hodnotenie

Pre zadanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Napíšte hodnotenie

Invisibobble NANO Crystal Clear - gumička do vlasov transparentná 3ks

Invisibobble NANO Crystal Clear - gumička do vlasov transparentná 3ks

30 produktov v rovnakej kategórii