INVISIBOBBLE 3 ks vínové - Winter Punch

Tento produkt už nie je dostupný

Cena:4,76 €

Vaše cena:3,53 €Zľava: 26%

Invisibobble Winter Punch - gumička do vlasov 3ks. Limitovaná edícia!

Vďaka svojmu špecifickému tvaru gumička Invisibobble po sebe na vlasoch nezanecháva žiadnu stopu. Okolo copu vytvára minimálny tlak a napriek tomu vlasy pevne drží pohromade. Nosiť ju tak môžete celý deň - bez ohľadu na to, či ste práve v posilňovni, vo vode, v kancelárii alebo či ste sa doma rozhodli, že si na chvíľu zdriemnete. Aj po celodennom nosení na vlasoch nenájdete po Invisibobble jedinú stopu. Gumičku navyše môžete nosiť aj na zápästí ako štýlový náramok.

Bez stopy:
Tajomstvo gumičky Invisibobble spočíva v jej špecifickom tvare, ktorý pripomína telefónnu šnúru. Nerovnomerný tlak, ktorý Invisibobble vyvíja po obvode copu, umožňuje, aby vlasy pevne držali bez prílišného zovretia. Vlasom tak v porovnaní s bežnou gumičkou ponúka oveľa viac priestoru a predchádza vzniku viditeľných stôp na vlasoch po ich rozpustení.

Bez bolestí hlavy:
Bolesti hlavy, sprevádzajúce nosenie gumičky, sú u žien dosť častý javom. Invisibobble vďaka svojmu špecifickému tvaru ponúka pevné zovretie, bez toho aby vlasy alebo pokožku hlavy vyťahoval.

Starostlivosť:
Gumičky Invisibobble sú maximálne šetrné k vlasom. Na rozdiel od klasických gumičiek nie je ich spoj kovový. Vlasy sa tak do nich nezachytávajú, netrhajú a nelámu. Konce Invisibobble sú zletované a ich prechod úplne hladký a neviditeľný.

Pre všetky typy vlasov:
Invisibobble sa hodí pre všetky typy vlasov - rovné, vlnité, kučeravé, husté i jemné!

Náramok:
Keď práve nemáte gumičku Invisibobble vo vlasoch, môžete ju nosiť na zápästí ako štýlový náramok.
Určené preŽeny, Deti

Hodnotenie

Pre zadanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Napíšte hodnotenie

INVISIBOBBLE 3 ks vínové - Winter Punch

INVISIBOBBLE 3 ks vínové - Winter Punch

30 produktov v rovnakej kategórii