Kérastase Reflection Spring Set

> 10 ks skladom

Cena:50,87 €

Vaše cena:43,43 €Zľava: 15%

Kérastase Reflection Set je ideálny pre veľmi citlivé alebo farbené vlasy a poskytuje dlhotrvajúcu žiarivosť aj intenzívny zrkadlový lesk. Inovatívne zloženie bohaté na prírodné oleje zároveň scitlivené vlasy po farbení hĺbkovo vyživuje a obnovuje ich zdravý vzhľad. Zloženie je obohatené o UV filtre a vitamín E - nezastupiteľnými pomocníkmi pri ochrane proti vonkajším vplyvom. Dodáva vlasom potrebnú výživu a hydratáciu a podporuje oslnivý lesk vlasov.

Zloženie:
Systeme Capture Advanced - neutralizuje častice vody
Chelators Complex - chráni farbu a zvyšuje jej lesk
zinkový glukonát - stabilizuje farebné častice vo vnútri vlasu
olej z ryžových otrúb - vyživuje, hydratuje a podporuje lesk
vitamín E - chráni farbu pred vonkajšími agresormi
UV filtre - zamedzujú blednutiu farby

Kérastase Reflection Spring Set obsahuje:

- Bain Chromatique - 250 ml:
Šampónový kúpeľ Reflection Chromatique Shampoo pre farbené vlasy. Vlasy zostanú čisté a hladké. Získajú bezkonkurenčné, dlhotrvajúci lesk. Fixuje farebné pigmenty vo vnútri vlasového vlákna pre stabilizáciu farby. Opravuje a utesňuje vlasové vlákno pre maximálnu odraz svetla.

- Fondant Chromatique - 200 ml:
Kondicionér Reflection Chromatique zaistí vašim vlasom ľahké rozčesávanie a potrebnú výživu, bez čoho sa krásne a zdravé vlasy nezaobídu. Zintenzívňuje farbu vlasov a chráni pred negatívnymi dôsledkami vonkajšieho prostredia.

250 + 200 ml
Typ vlasovSuché vlasy, Farbené vlasy, Jemné vlasy bez objemu, Nepoddajné vlasy, Problematická pokožka, Zrelé vlasy, Blond vlasy, Kučeravé vlasy, Poškodené vlasy
Určené preŽeny

Hodnotenie

Pre zadanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Napíšte hodnotenie

Kérastase Reflection Spring Set

Kérastase Reflection Spring Set

30 produktov v rovnakej kategórii