Kérastase Aura Botanica Sensorial Delight Set

6 ks skladom

Cena:84,78 €

Vaše cena:71,74 €Zľava: 15%

Darčeková sada Kérastase Aura, to je naozajstná prirodzenosť vďaka receptúram obsahom najmenej 96% zložiek prírodného pôvodu. Odhaľuje prirodzenú žiarivosť a živosť vlasov, ktoré sa dotykom luxusných ingrediencií opäť prebúdza do svojej prírodnej krásy. Zloženie všetkých produktov je bez sulfátov, silikónov či parabénov.

Set Aura Botanica Discovery obsahuje:

- Šampón Kérastase Aura Botanica Bain Micellaire - 250 ml:
Jemná aromatická šampónový kúpeľ Bain Micellaire s kokosovým olejom zo Samoy a arganovým olejom z Maroka prinášajú vlasom pocit oslobodenia. Očistenie vlasov vychádza z prirodzene peniacich účinných látok, nachádzajúcich sa v kokosovom oleji. Pena je ľahká a vzdušná. Šetrné, ale účinné očistenie odstraňuje všetky nečistoty a pripravuje vlasové vlákno na prijatie optimálnych účinkov.

Použitie:
1. Naneste na vlhké vlasy
2. Šampón napeňte
3. Ľahko masírujte
4. Dôkladne opláchnite
5. Opakujte
6. Vytvorte požadovaný styling

250 ml

- Hydratačná starostlivosť Kérastase Aura Botanica Soin fondamentale - 200 ml:
Hydratačný hĺbková starostlivosť Botanica Soin fondamentale pre pocit zmyselne žiarivých a živých vlasov. Ľahká krémová textúra sa okamžite vpíja do vlasového vlákna a poskytuje 48 hodín hĺbkové, trvalé výživy a kontroly proti krepovateniu. Všetky drobné problémy zcitlivělých vlasov sú preč.
Rozčesávanie je ľahké aj bez použitia silikónu vďaka vysokej koncentrácii prírodných olejov - kokosového, arganového a slnečnicového, ktoré pôsobia v dokonalej symbióze s vlasmi.

Použitie:
1. Naneste na vlhké vlasy.
2. Nechajte pôsobiť až 5 minút.
3. Dôkladne opláchnite
4. Vytvorte požadovaný styling.

200 ml

- Vonná sviečka Aura Botanica

250 ml +200 ml + sviečka
3 ks
Typ vlasovNepoddajné vlasy, Pánske vlasy, Zrelé vlasy, Farbené vlasy, Blond vlasy, Kučeravé vlasy, Suché vlasy, Problematická pokožka, Poškodené vlasy, Jemné vlasy bez objemu
Určené preMuži, Ženy

Hodnotenie

Pre zadanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Napíšte hodnotenie

Kérastase Aura Botanica Sensorial Delight Set

Kérastase Aura Botanica Sensorial Delight Set

30 produktov v rovnakej kategórii