Maria Nila Colour Refresh Pink Pop 0.06 100 ml

Tento produkt už nie je dostupný

Cena:18,29 €

Vaše cena:12,17 €Zľava: 33%

Jedinečná vyživujúca maska Colour Refresh bez permanentných farebných pigmentov je exkluzívnou novinkou na českom a slovenskom trhu. Vďaka tejto už pripravené a ľahko použiteľné maske môžete zvýrazniť intenzitu farby alebo zmeniť farbu vlasov. Maska je vhodná pre klientov, ktorí chcú oživiť farbu svojich vlasov alebo vyskúšať nový odtieň na svojich vlasoch, ale boja sa trvalého efektu.

Odtieň Pink Pop 0.06 je veľmi bohatý na pigmenty. Pink Pop môžete použiť samostatne (pre intenzívne ružový tón), alebo v kombinácií s White Mix (pre pastelový ružový nádych). Intenzita odtieňu sa bude meniť v závislosti na pomere vlasov. Pre spokojný výsledok doporučujeme najskôr namiešanú zmes posúdiť na kúsku papiera a vyskúšať ju na malej časti vlasov.

Maska neobsahuje parabény, sulfáty a je 100% vegánska.
Bez trvalého efektu – ľahko sa vymýva (vydrží 4-10 umytí).

Použitie:
1. Umyte vlasy šampónom a dôkladne opláchnite vodou. Týmto budú vlasy pripravené na ošetrenie a pigmenty masky sa ľahko naviažu na vlasové vlákna.
2. Vymačkajte z vlasov nadbytočnú vodu a jemne vysušte vlasy uterákom.
3. Naneste masku Colour Refresh na vlasy alebo len na požadovanú časť pomocou hrebeňa alebo prstov. Odporúčame použiť ochranné rukavice, ktoré sú súčasťou balenia.
4. Množstvo potrebné Colour Refresh masky sa líši od typu vlasov. Záleží na dĺžke, hustote a kvalite vlasov. Odporúčame použiť primerané množstvo, podľa typu vlasov.
5. Nechajte pôsobiť po dobu 3-10 minút v závislosti na požadovanej intenzite farby.
6. Potom dôkladne opláchnite z vlasov všetku přebytenou farbu.
7. Dokončite s použitím kondicionéru, tým dôjde k uzavretiu vlasovej kutikuly.

100 ml

Typ vlasovFarbené vlasy
Určené preŽeny

Hodnotenie

Pre zadanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Napíšte hodnotenie

Maria Nila Colour Refresh Pink Pop 0.06 100 ml

Maria Nila Colour Refresh Pink Pop 0.06 100 ml

15 produktov v rovnakej kategórii