Maria Nila Colour Refresh Pink Pop 0.06 100 ml

> 10 ks skladom

Cena:19,09 €

Vaše cena:12,70 €Zľava: 33%

Jedinečná vyživujúce maska Colour Refresh bez permanentných farebných pigmentov je exkluzívny novinkou na českom a slovenskom trhu. Vďaka tejto už pripravené a ľahko použiteľné maske môžete zvýrazniť intenzitu farby alebo zmeniť farbu vlasov. Maska je vhodná pre klientov, ktorí chcú oživiť farbu svojich vlasov alebo vyskúšať nový odtieň na svojich vlasoch, ale boja sa trvalého efektu. Postupne sa vymýva a celkovo vydrží 4-10 umytí. Zanechá vlasy krásne hebké, lesklé a voňavé.

Odtieň Pink Pop 0.06 dodá vlasom intenzívny ružový odtieň. Možno ho použiť samostatne (pre intenzívny tón) alebo v kombinácii s White Mix (pre pastelový nádych). Intenzita odtieňa sa bude meniť v závislosti na pomere namiešanej zmesi. Výsledný farebný efekt sa môže líšiť podľa typu a farby vlasov. Intenzitu namiešaného odtieňa odporúčame vyskúšať najprv na jednom prameni vlasu.

Zloženie:
arganový olej - vlasy hydratuje, vyživuje a navracia im pružnosť a lesk
Color Guard Complex - chráni farbu vlasov pred vymývaním aj vyblednutím
neobsahuje parabény a sulfáty
100% vegan

Použitie:
1. Umyte vlasy šampónom a dôkladne opláchnite vodou. Týmto budú vlasy pripravené na ošetrenie a pigmenty masky sa ľahko naviažu na vlasové vlákna.
2. Vymačkajte z vlasov nadbytočnú vodu a jemne vysušte vlasy uterákom.
3. Naneste masku Colour Refresh na vlasy alebo len na požadovanú časť pomocou hrebeňa alebo prstov. Odporúčame použiť ochranné rukavice, ktoré sú súčasťou balenia.
4. Množstvo potrebné Colour Refresh masky sa líši od typu vlasov. Záleží na dĺžke, hustote a kvalite vlasov. Odporúčame použiť primerané množstvo, podľa typu vlasov.
5. Nechajte pôsobiť po dobu 3-10 minút v závislosti na požadovanej intenzite farby.
6. Potom dôkladne opláchnite z vlasov všetku přebytenou farbu.
7. Dokončite s použitím kondicionéru, tým dôjde k uzavretiu vlasovej kutikuly.

100 ml
Typ vlasovFarbené vlasy
Určené preŽeny

Hodnotenie

Pre zadanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Napíšte hodnotenie

Maria Nila Colour Refresh Pink Pop 0.06 100 ml

Maria Nila Colour Refresh Pink Pop 0.06 100 ml

22 produktov v rovnakej kategórii