Invisibobble Basic Jelly Twist 10 ks

> 10 ks skladom

Cena:4,30 €

Vaše cena:2,61 €Zľava: 39%

Gumičky Invisibobble Basic sú ultra jemné gumičky na vlasy. Dokonale zaistí akýkoľvek účes. Gumičky majú úzky tvar a sú vo vlasoch neviditeľné, napriek tomu poskytujú pevné uchytenie vlasov a zároveň bezbolestný pocit pri nosení a tiež vysoký komfort pri nosení. Gumičky sú vodeodolné.

Vďaka svojmu špecifickému tvaru gumička Invisibobble Slim po sebe na vlasoch nezanecháva žiadnu stopu. Okolo copu vytvára minimálny tlak, a napriek tomu vlasy pevne drží pohromade. Nosiť ju tak môžete celý deň – bez ohľadu na to, či ste práve v posilňovni, vo vode, v kancelárii alebo či ste sa doma rozhodli, že si na chvíľu zdriemnete. Aj po celodennom nosení na vlasoch nenájdete po Invisibobble jedinú stopu. Gumičku navyše môžete nosiť aj na zápästí ako štýlový náramok.

Tajomstvo gumičky Invisibobble spočíva v jej špecifickom tvare, ktorý pripomína telefónnu šnúru. Nerovnomerný tlak, ktorý Invisibobble vyvíja po obvode copu, umožňuje, aby vlasy pevne držali bez prílišného zovretia. Vlasom tak v porovnaní s bežnou gumičkou ponúka oveľa viac priestoru a predchádza vzniku viditeľných stôp na vlasoch po ich rozpustení. Takisto spoľahlivo udržujú tvar účesu a nevyvolávajú bolesti hlavy.

Balenie: 10 ks
Určené preŽeny, Deti

Hodnotenie

Pre zadanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Napíšte hodnotenie

Invisibobble Basic Jelly Twist 10 ks

Invisibobble Basic Jelly Twist 10 ks

3 produktov v rovnakej kategórii