Žehlička na vlasy Babyliss Pro BAB2654EPE

4 ks skladom

Pozor: Posledné kusy na sklade!

Cena:58,74 €

Vaše cena:42,83 €Zľava: 27%

Ľahká žehlička s ergonomickým tvarom je ideálnym prístrojom pre jednoduché a rýchle narovnanie vlasov všetkých dĺžok. Unikátna technológia plôch EP Technology 5.0, sú vyrobené z najnovšie vyvinutého materiálu, patriaceho do skupiny nano-technológií, ktorý po vlasoch ľahko a bez odporu skĺzne bez akéhokoľvek poškodenia vlasov. Prístroj obsahuje vykurovací segment so samočinnou reguláciou najnovšiej technológie Advanced Heat Management, ktorý umožňuje presnú a stálu elektronickú kontrolu teploty. Táto technológia umožňuje okamžité zahriatie prístroja, dosiahnutie veľmi vysokej teploty a zaistenie teplotnej stability.

Technológia:
EP Technology 5.0 - jedná sa o vysoko technický proces, podobný ako šperkárstvo, ktorý je založený na galvanickom pokovovaní. Ešte menej trenia pre ešte jemnejšie žehliace doštičky. Žiadne chemické činidlo pre väčšiu odolnosť voči vysokým teplotám. Homogenita tepla po celej ploche doštičiek.

Vlastnosti:
- žehliace plochy 25 x 90 mm,
- rôzne teplotné stupne 130 °C - 210 °C,
- technológia pre väčšiu odolnosť a lepší skĺznutie bez zbytočného trenia,
- spínač ON/OFF so svetelnou kontrolkou,
- otáčavý kábel 2,7 m,
- duálne napätie,
- ergonomický tvar
Typ vlasovSuché vlasy, Farbené vlasy, Poškodené vlasy, Kučeravé vlasy, Jemné vlasy bez objemu, Blond vlasy, Problematická pokožka, Nepoddajné vlasy, Zrelé vlasy
Určené preŽeny

Hodnotenie

Pre zadanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Napíšte hodnotenie

Žehlička na vlasy Babyliss Pro BAB2654EPE

Žehlička na vlasy Babyliss Pro BAB2654EPE

30 produktov v rovnakej kategórii