BaByliss PRO Profesionálny ionizačný fén Veneziano BAB6610INE

4 ks skladom

Pozor: Posledné kusy na sklade!

Cena:83,43 €

Vaše cena:64,78 €Zľava: 22%

Profesionálny fén s moderným dizajnom a vysokou efektivitou behom chvíľky vysuší vaše vlasy. Je vhodný ako pre začiatočníkov, tak aj pre skúsených profesionálov. Rafinované prevedenie pre jednoduchšie použitie.

Ionizácia - tento sušič vlasov je vybavený centrálnym generátorom záporných iónov, ktorý dokáže vytvoriť výnimočný objem niekoľkých miliónov iónov na cm3. Vlasy sú od prírody nabité kladne. Počas vysúšania sa tento kladný náboj zväčšuje. Vytvára statickú elektrinu, ktorá tlačí na vlasové šupiny, a tie sa od seba navzájom vzďaľujú. Povrch vlasov sa tým stáva hrubým a jeho vzhľad je matný. Záporné ióny, vyvíjané týmto fénom, neutralizujú kladný náboj a odstránia z vlasov všetku statickú elektrinu. Vlasové kutikuly sú dokonale uzavreté, preto sú vlasy pružné, lesklé a ľahko sa upravujú. Je tiež dokázané, že ionová technológia posilňuje pôsobenie vlasových prípravkov.
Ľahkosť a ergonomický tvar:
Tento kompaktný vlasový sušič, ktorý je vybavený ergonomicky tvarovanou rukoväťou, špeciálne navrhnutou tak, aby znižovala napätie predlaktia, umožňuje veľmi pohodlné používanie. Je ideálne vyrovnaný a poskytne Vám výborné pracovné podmienky.

Vlastnosti:
- AC motor zaisťuje vysoký výkon 2 200 W
- rýchlosť vzduchu 106 km/h
- prúdenie vzduchu 105 m3/h
- ionizátor pre lesk vlasov
- prúd studeného vzduchu
- váha 540 g
- 2 nadstavce pre ľahšie fúkanie
- vymeniteľný filter
- ergonomická rukoväť pre uvoľnenie svalového napätia

Pred prvým použitím si pozorne prečítajte príbalový leták.
Typ vlasovKučeravé vlasy, Poškodené vlasy, Zrelé vlasy, Nepoddajné vlasy, Blond vlasy, Farbené vlasy, Jemné vlasy bez objemu, Problematická pokožka, Suché vlasy
Určené preŽeny

Hodnotenie

Pre zadanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Napíšte hodnotenie

BaByliss PRO Profesionálny ionizačný fén Veneziano BAB6610INE

BaByliss PRO Profesionálny ionizačný fén Veneziano BAB6610INE

30 produktov v rovnakej kategórii